Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-10-31 19:31:19

Bonzaj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 1
Punktów :   

Nowe forum

Dadzio napisał:

Luźne rozmowy.Można tu pisać o wszystkim co nie jest związane z ptakami.

Dadzio interesuje mnie czemu stworzyłeś forum podobne do mojego? Nie to że jestem zazdrosny, ale interesuje mnie to dlatego, że martwię się, że może coś na Polskim Kurniku Cię nie zadowala.
Jeśli czegoś Ci brakuje, to wal śmiało na PW, postaram się sprostać prośbą, o ile uznam że mają sens.
Cieszy mnie, że tak młody człowiek podjął się zadania tak szczytnego, tj. powiększania wiedzy o hodowli ptaków ozdobnych. Mam nadzieję, że "jeśli zajdzie taka potrzeba" zgłosisz się do mnie o pomoc, której udzielę w ramach wolnego czasu.

Życzę powodzenia.

Jeśli będziesz na tyle pracowity i sensowny co ambitny, możesz liczyć na jakieś funkcje na PK. Jesteś pod lupą.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2007-10-31 19:52:53

Dadzio

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 235
Punktów :   
WWW

Re: Nowe forum

Stworzyłem własne forum,ponieważ luię mieć coś swojego,coś zaco odpowiadam.PK jest świetnym forum,i uważam,że nigy mu nie dorównam.Moje forum jest dla mnie zwykłą zabawą,odskocznią od szkoły,miejscem gdzie mogę sam coś tworzyć.PK jest bardzo dobrym i najlepszym w Polsce forum o drobiu,ale ja lubię mieć coś swojego,taki mój maleńki kącik,w którym ja decyduje.Mam nadzieję,że nie obraził się Pan za to,że założyłem forum o ptakach.Jestem zaszczycony,że pan się tu zarejestrował.To forum ,mogą czytać wszyscy,a PK tylko zalogowani i to jest różnica między naszymi forami.A dodatkowo,to że mam forum o jakiś plus na informatyce.

Offline

 

#3 2007-11-05 12:37:30

Dadzio

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-28
Posty: 235
Punktów :   
WWW

Re: Nowe forum

Filip ja napisałem PK jest świetnym forum!A PK to nie jest forum moje lecz Bonzaja!Kolor tła u miłosza Miłosz mi się nie podoba,uważam,że niebieski jest ładniejszy od ciemnego czarnego.Na tym forum jest łatwiej odczytać,wyraźniej widać litery.Czarny zmienia nastój i powoduje,że forum nie czuta się tak dobrze.Skoro się zarejestrowałeś to możesz pisać,byle z sensem!

Offline

 

#4 2007-11-13 18:22:04

Rocki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Nowe forum

A ja to odbieram jako lekki niepokój przed konkurencją...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiafun.pun.pl www.arlublin.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.starscity.pun.pl www.itibia.pun.pl